Prosinec 2008

robert pattinson(avatary)

31. prosince 2008 v 17:54 | jaja

robert (bannery)

31. prosince 2008 v 17:47 | jaja

Animačky(edward-robert pattinson)

31. prosince 2008 v 17:32 | jaja

Edward and Bella
http://image.blingee.com/images15/content/output/000/000/000/49f/335939263_1970258.gif?4

tomáš Necid(zivotopis)

31. prosince 2008 v 15:25
Tomáš Necid
Povolání:fotbalista
Věk: 19
Datum narození: 13.08.1989
Místo narození: Praha, Československo
Znamení: Lev

Životopis

Tomáš Necid je český fotbalista, hrájící na postu útočníka, momentálně působící v týmu SK Slavia Praha.

S fotbalem začínal ve Stodůlkách, když mu bylo pět let. Poté se dostal do Slavie. Tomáš je jedním z největších českých talentů - nejlepší střelec ME hráčů do 17 let, za rok 2006 byl vyhlášen nejlepším českým dorostencem, start na mistrovství světa do 20 let 2007 mu zhatilo jen zranění. V sezóně 2007/2008 vyhrál se Slavií mistrovský titul, přestože jarní část strávil na hostování v Jablonci. Také si zapsal účast v Lize mistrů V létě 2008 se pak účastnil Mistrovství Evropy do devatenácti let, kde byl opět nejlepším střelcem.

Stmívání trailer CZ

26. prosince 2008 v 19:13 | jaja
tady jeste take jine ukazky z filmu stmívání

Kristen Stewart (životopis)

26. prosince 2008 v 19:07 | jaja
Povolání: Herečka
Věk: 18
Datum narození: 9. 04. 1990
Místo narození: Colorado, USA
Znamení: BeranKristen Stewart se poprvé představila širšímu publiku ve filmu Úkryt, v němž si zahrála s Jodie Foster. V roce 2006 natáčí horor bratří Pangových The Messengers, kde se objeví v titulní roli a zahraje si s Meg Ryan a Adamem Brody v romantickém komediálním dramatu scénáristy a režiséra Jonathana Kasdena In the Land of Women.

Roku 2004 ztvárnila jednu z rolí televizního filmu Speak z produkce Showtime, který si při své premiéře na filmovém festivalu Sundance v roce 2004 získal velkou přízeň filmové kritiky. Následující rok se objevila v dramatu Fierce People režiséra Griffina Dunnea, (který měl premiéru na letošním festivalu Tribeca) a ve filmu Zathura: Vesmírné dobrodružství (režie Jon Favreau), kde si zahrála starší sestru šestiletého Dannyho (Jonah Bobo) a desetiletého Waltera (Josh Hutcherson). Film vypráví o tom, jak Danny, zamčený v temném a strašidelném sklepě, objeví starou deskovou hru Zathura. Když se mu nedaří přimět bratra Waltera, aby si ji zahrál s ním, začne hrát sám. Už od prvního tahu je však jasné, že Zathura není jen tak obyčejná hra...

Mezi její další filmy patří Chyťte tu holku, Undertow, Cold Creek Manor a Životní jistoty.

Zazářila také ve dramatu Útěk do divočiny (into the wild/2007)kde si střihla roli mladé "hippísačky" Tracy Tatrové. Její výkon ve filmu sklidil velký úspěch a dobré ohlasy u kritiků.

Od 27.11.2008 jí můžeme vidět ve filmu Twilight (Stmívání) kde si zahraje jednu z hlavní role Isabellu Swanovou, která se vášnivě zamiluje do upíra Edwarda Cullena (Robert Pattinson).

Ale jak už to u Kristen bývá nejsou to zdaleka poslední filmy, které točí. Těšit se můžeme už na další filmové trháky

Něco o Edwardovi (stmívání)

26. prosince 2008 v 18:59 | jaja

Stmívání
Celé jméno: Edward Anthony Masen Cullen
Jeho stav: upír
Datum narození: 20. června, 1901
Věk: "zemřel" když mu bylo 17 let
Datum přeměny na upíra: rok 1918
Původně pochází z: Chicaga, Illinois
Barva vlasů: bronzová
Barva očí: původně zelená, teď zlatá/černá
Výška: 188 cm
schopnost:čtení myšlenek
Jeho popis: vysoký a hubený. Chlapecký vzhled. Rozcuchané vlasy.
Výjimečné nadání: čtenář myšlenek
Co dělá: stejně jako jeho nevlastní sourozenci studuje na Střední škole ve Forks
Rodina: původně syn Edwarda a Elizabeth Masenových - adoptivní syn Carlislea a Esme Cullenových
Sourozenci: Alice, Emmett,Rosalie a Jasper Cullenovi
Kdo ho přeměnil: Carlisle Cullen
Koníčky: sbírání aut, hra na klavír.
Auto: stříbrné Volvo S60R, stříbrný Aston Martin V12
Osobní historie: Edwardův lidský život v Chicagu byl velmi šťastný a klidný. Jeho rodiče byli přiměřeně bohatí, protože jeho otec byl úspěšný právník. Největším trápením v matčině životě byla skutečnost, že zuřila Světová válka a Edward byl pouze rok vzdálen od odvodu, který byl v srpnu 1918 snížen na věk 18 let.
Během září téhož roku udeřila chřipková epidemie, vyžádala si život obou Edwardových rodičů a málem také vzala jeho vlastní. Jeho ošetřujícím lékařem byl Carlisle Cullen, který ho zachránil tak, že jej přeměnil v upíra. Byla to Edwardova matka, kdo požádal Dr. Cullena, aby Edwarda zachránil. Vypadala jako že "ví", že Carlisle by ho zvláštním způsobem mohl zachránit a poprosila ho, aby to udělal.
Od té doby, Edward vystupoval jako Carlisleův adoptivní syn, než se jeho rodina rozrostla do své současné velikosti. Dvakrát studoval na lékařské fakultě, ale nevykonával ji v praxi. Miluje, rychlou jízdu autem, a jako koníčka má sbírání aut.
Od roku 1927 až do roku 1931 měl Edward záchvat rebélie a na několik let sám od sebe opustil Carlislea a Esme Cullenovi. Usoudil, že může vysávat lidi, pokud byli skutečně ztělesněním zla. Využíval svou zvláštní schopnost, aby se vyvaroval nevinnému. Po nějakém čase už nedokázal "uniknout dluhu takového množství ukradnutých lidských životů, nehledě na to, jak omluvitelných" a proto se vrátil ke Carlisleovi a Esme, kteří ho zpátky přivítali s otevřenou náručí.
Okolo roku 1936 se Edward se svou rodinou přestěhoval do Forks, kde narazili na Quileutské indiány, kteří měli schopnost se přeměnit ve vlkodlaky. Dohoda ujednala, že vlci nechají Cullenovi na pokoji po tak dlouho, dokud nekousnou žádného člověka a nebudou se zdržovat na Quileutské půdě. Cullenovi žili ve Forks po několik let, než se přestěhovali na jiná místa.
V roce 2003 se Cullenovi vrátili do Forks. Potom v roce 2005 Edward potkal Isabellu Swanovou. Její krev pro něj "zpívala" a on se do ní šíleně zamiloval. Brzy přišla na jeho tajemství a přijala jej jako upíra. Navzdory nesčetným překážkám se do sebe zamilovali. Když se Bella stala obětí upíra-stopaře jménem James, Edward byl donucen napít se její krve, aby zastavil jed šířící se po jejím těle.
Edward zůstal s Bellou do její katastrofální oslavy osmnáctin, kde byl donucen přehodnotit budoucnost jejího života s ním. Rozhodne se, že pro Bellu bude lepší, když bude žít normální život bez něj a opustí sám se svou rodinou Forks. Čas tráví sledováním Victorii všude kolem jihu Spojených států a dokonce se odváží do Mexika a Jižní Ameriky, když mu řeknou, že je Bella mrtvá, jede do Itálie s úmyslem spáchat sebevraždu. Bella a Alice přijedou včas, aby ho zastavili. On přesvědčí Volturiovi, aby je všechny nechali vrátit se do Forks s příslibem, že se Bella stane upírem.
Návratem do Forks se myslí návrat k normální rutině mezi Edwardem a Bellou. On souhlasí s přeměnou Belly, pokud se za Edwarda provdá. Tehdy je upozorněn Jacobem Blackem, že smlouva říká, že má upír zakázáno kousnout člověka.
Jeho láska: Isabella Swanová

neco o Belle (stmívání)

26. prosince 2008 v 18:56 | jaja


Přezdívka: Bella, Bells

Datum narození: 13. září 1987
Místo narození: městečko Forks
Barva vlasů: hnědá
Barva očí: hnědá
Výška: 162, 5 cm
Váha: asi 52 kg
Její stav: člověk
Její popis: Bella má velmi světlou pleť, dlouhé, rovné, tmavě hnědé vlasy a čokoládově hnědé oči. Její obličej má srdcovitý tvar, široké čelo, velké, hluboko posazené oči, vystouplé lícní kosti, tenký nos a úzkou čelist se špičatou bradou. Její rty jsou poněkud neúměrně velké, trochu příliš plné k její bradě. Její hnědé obočí je tmavší než její vlasy a rovnější, než že jsou klenutá. Je štíhlá, ale vůbec ne svalnatá. Má krátké a široké nehty na rukou, protože má nervní zlozvyk kousat si je.
Charakteristické rysy: Nesmírně náchylná k nehodám, je doslova "magnet" na nebezpečí
Co dělá: V současné době studuje na Střední škole ve Forks, práce na částečný úvazek v Newtonově prodejně sportovních potřeb.
Rodina: matka - Reneé Dwyerová, otec - Charlie Swan
Auto: Červený náklaďáček 1953 Chevy Pickup, spravený motocykl červené barvy
Osobní historie: Bella se narodila ve Forks, ale její matka a otec se rozvedli, když jí bylo šest měsíců. Většinu svého dětství strávila v Kalifornii a později ve Phoenixu v Arizoně, kde nebyla velmi oblíbená a nikdy neměla pocit, že zapadla. Je příšerně nemotorná a pro své vlastní dobro se pokouší vyhýbat sportu a tanci.
Když se její matka znovu vdala, Bella se rozhodla vrátit zpět do Forks, aby žila se svým otcem. Bella se cítila trochu provinile, že její matka kvůli ní nemůže trávit tolik času cestováním se svým novým manželem, a tak dobrovolně, ale ne nadšeně, přestěhovala k tátovi. Ten ji koupil náklaďáček od Billyho Blacka a snažil se, aby se ve svém novém domově cítila příjemně.
Ve škole byla Bella přijata s velkým zájmem a hned se spřátelila s několika lidmi. Poprvé spatřila Edwarda a jeho rodinu při přestávce na oběd a bylo ji řečeno, že se obvykle straní společnosti. Na hodině biologie byla Bella přinucena posadit se vedle Edwarda, protože to bylo jediné neobsazené sedadlo ve třídě. Reagoval na ni podivně, způsobil tím, že si myslela, že ji nenávidí. Nebyli to ani dva týdny poté, když se Edward vrátil do školy a Bella se s ním mohla pořádně seznámit.
Po nějakém čase, Bella odhalí Edwardovo tajemství a přijme jej jako upíra. Několikrát ji zachrání život a to způsobí, že se jeho posláním stane udržovat ji mimo nebezpečí. Dvojice se do sebe zamiluje, přestože je všechno proti nim. Bella se stává obětí Jamese a je zachráněna, když se Edward napije její krve a zabrání jedu rozšířit se po těle.
Na své osmnácté narozeniny se Bella řízne o papír a je vystavena obrovskému nebezpečí u Cullenů doma. Kvůli tomu se jí Edward rozhodne opustit. Bella přežívá v téměř strnulém stavu týdny potom a jen tak tak zvládne chodit do školy a do práce. Rozhodne se riskovat, aby "uslyšela" Edwardův hlas a získá pomoc - Jacoba Blacka v přestavování motocyklu. Z těch dvou se stanou velmi dobří přátelé, dříve než se Jacob přidá do "kultu". Bella se dozví, že Jacob a ostatní náctiletí Quileutští kluci jsou vlkodlaci.
Když se Alice vrátí do Forks, poví Belle, že si Edward myslí, že je mrtvá a má v úmyslu se zabít. Ty dvě podnikají cestu do Itálie, kde Edwarda zastaví a jsou zadrženi Voltoriovými (něco jako upírská královská rodina). Vrátí se do Forks se slibem, že se z Belly stane upír. Doma, Edward souhlasí se přeměnou Belly, pokud se za něj nejdříve provdá.
Její láska: Edward Cullen

6.bleskovka

26. prosince 2008 v 10:45 | jana |  bleskovky
1.ahoj???
2.tvoje přezdívka???
3.proc chodís na muj blog???
4.co chces na diplomek???
5.ahoj a užij si silvestr??

¨SELENA GOMEZ(životopis)

25. prosince 2008 v 15:02 | jaja
Povolání: herečka, zpěvačka
Věk: 16
Datum narození: 22. 07. 1992
Místo narození: New York City, New York, USA
Znamení: Rak

Životopis

Celým jménem se jmenuje Selena Marie Gomez. Narodila se 22.července 1992. Její herecká kariéra začala v roce 2002, kdy si zahrála Giannu v seriálu Barney & friends, zde se taky seznámila se svou dobrou kamarádkou Demi Lovato, která hrála Angelu. Potom dostala roly ve filmu Spy Kids 3D: Game Over, and Brain Zapped. Poprvé se objevila na konkurzu Disney, poté se odstěhovala z Texasu do Californie a stala se členem Disney "rodiny". Začala se objevovat v populárních seriálech The suite life of Zack and Cody, Hannah Montana-zde si zahrála ve dvou dílech zpěvačku Mikaylu. Její přestávka zkončila v říjnu , kdy se zúčastnila konkurzu na seriál Wizards of Waverly Place jako Alex Russo.

K jejím koníčkům patří zpěv, roztleskávání a její velkou vášní je herectví. Selena je na dobré cestě stát se další velkou hvězdou Disney Chanel.
Selena Gomez
Na fotce:Selena Gomez

miley cyrus(životopis)

25. prosince 2008 v 14:50 | jana

Miley Cyrus Životopis

18.1.2008 18:48 | Doris | Miley Cyrus
Životopis Miley

demi lovato (životopis)

25. prosince 2008 v 14:44 | jaja
Demi Lovato se narodila 20.8. 1992 v Dallasu. Její skutečné jméno je Demetria Devonne Lovato.
Má dvě sestry, Dallas (20) a Madison (6). Tato americká herečka se poprvé objevila v televizi v seriálu "Barney a Friends" kde si zahrálu postavu Angely. Zde e také seznámila se svou nejlepší kamarádkou Selenou Gomez.

Je také dobrá pianistka, kytaristka a skladatelka. Další seriál ve kterém účinkovala v roce 2006 je seriál Prison Break. Tady si zahrála 14ti letou Danielle. Pak následoval seriál As The Bell Rings a Just Jordan. Nejvíce jí asi proslavil film Camp Rock, kde si zahrála hlavní postavu Mitchie Torres se skupinou Jonas Brothers. Tento film od legendárního Walta Disneye sklidil v Americe takový úspěch jako HSM nebo Hannah Montana.

23. září vyšlo její první album Don´t Forget na kterém se podíleli i Jonas Brothers. První pilotní singl má název Get Back.


robert pattinson(životopis)

25. prosince 2008 v 14:41 | jaja


Povolání: Herec
Věk: 22
Datum narození: 13:5 1986
Místo narození: London, England, UK
Znamení: Býk
Životopis
Robert Pattison se narodil v Londýně 13.5.1986, začal s herectvím ve svých teenagerských letech v Barnes Theater Company v Londýně. Zahrál si ve hře Macbeth v Old Sorting Office Arts Centre a zkoušel také modeling. V roce 2004 dostal malou roli v německé produkci filmu The Ring of the Nibelungs a objevil se ve filmu Jarmark marnosti ( Vanity Fair) s herečkou Reese Witherspoon. Hrál také ve filmu The Woman Before in May (2005), ale těsně před premiérou byl nahrazen Tomem Rileyem.

A konečně - v roce 2005 byl vybrán do role mladého čaroděje Cedrika Diggoriho ve filmu Harry Potter a ohnivý pohár. Cedrik je student Mrzimoru v Bradavicích a Harryho rival. Bojují nejenom o pohár v soutěži tří kouzelnických škol, ale i o srdce Cho Changové.

Times Online ho nazval jako British Star of Tomorrow (Britská herecká naděje, Britská hvězda zítřka), také se říká, že je nástupcem Judeho Lawa. Robertův vzor je ale Jack Nicholson.Robert rád sportuje, má rád snowboarding, fotbal a lyžování. Kromě toho hraje na kytaru a klávesy.

Na konci roku 2008 (21.11) ho můžeme vidět v novém filmu Twilight (Stmívání), kde si zahraje jednu z hlavních rolí - postavu upíra Edwarda Cullena spolu s Kristen Stewart.stmívaní/twilight (foto)

25. prosince 2008 v 13:55 | jaja


jesse d'lane (zivotopis)

25. prosince 2008 v 13:33 | jaja
Jesse D'Lane
Povolání:Zpěvák
Datum narození:04.10.1990
rodiště: Berlin
národnost:Němčina
znamení: Váhy
bydliště:Band - Villa Boon
velikost:1,80m
barva očí: modro - šedá
barva vlasů: blond
Tetování Piercing : Na péravým ramenu a pravým zápěstím,naušnice obouch uších...
škola: Střední umnělecká zvdělaná škola
Sourozenci : jeden bratr Tim 8 let
koníček : zpěv,tanec,fodbal,plavání,chatování
oblibený zpěvák/čka : Justin Timbrërlake
značka oblečení : H&M
první zkušenost v šoubiznisu: Hudební vystoupení za prodakční učely ,vzdělání dilčí obor zpěv ,
Celé jméno Jessieho je Marc Jessie Barthel.

test lásky

24. prosince 2008 v 21:53 | jaja
vyberte ano nebo ne a na konci se dozvite odpovet!!!! vyberte ano nebo ne pak sectete ceho mate vice jestli vice ano nebo ne...
Otazka: 1. Stává se, že myslíte na to samé?
ANO NE
Otazka: 2. Je žárlivý?
ANO NE
Otazka: 3. Často vás přítel objímá a mazlí se s vámi?
ANO NE
Otazka: 4. Mluvíte spolu o sexu??
ANO NE
Otazka: 5. Vám se nelíbí nějaké vlastnosti vašeho partnera. Bude se snažit je změnit?
ANO NE
Otazka: 6. Lehce promíjí křivdu, kterou jste mu způsobila?
ANO NE
Otazka: 7. Váží si váš partner vašich osobních zájmů?
ANO NE
Otazka: 8. Už jste někdy byli na delší dobu vzdálený od sebe a přitom Vám to neublížilo ve vztahu?
ANO NE
Otazka: 9. Když si vzájemně vyměňujete názory a neshodnete se, udělá Váš partner kompromis?
ANO NE
Otazka: 10. Zajímá se o vaši finanční stránku(zajištění)?
ANO NE

Otazka: 11. Svěřujete se sobě navzájem(oba dva!)??
ANO NE
Otazka: 12. Pokud vy se potřebujete něčemu věnovat a nemáte čas na schůzku, zaskočí k vám alespoň na 5 minut, aby vás jenom viděl?
ANO NE

Otazka: 13. Snaží se Vás poznat blíž? Vyptává se na Vaše intimní(soukromé) stránky?

ANO NE
Otazka: 14. Víte, co dělá, když nejste spolu?
ANO NE
Otazka: 15. Pokud jste nemocná, navštíví vás se sít´kou pomerančů či slepičí polívkou?
ANO NE

Otazka: 16. Už Vám řekl, že Vás miluje?
ANO NE
Otazka: 17. Ví partnerová rodina, že existujete?
ANO NE
nejcastejsi odpovet ano:
miluje vas s celeho srdce a ma vas moc rad a nechce jen tak o vas prijit...

nejcasteji ne:
tak s toho nic nebude udelej predem prvni krok a nech ho jit...

robert pattinson(foto)

24. prosince 2008 v 21:19 | jaja
Camp rock(demi lovato )

23. prosince 2008 v 22:08 | jaja

camp rock (film)

23. prosince 2008 v 21:45 | jaja
jestli chcete vydet tento bomba film kliknete zde CAMP ROCK

Chtěl/a bys adoptovat zvířátko??????

23. prosince 2008 v 8:53 | jaja
každý si smí adoptovat jen jedno zvířátko.....
a nezapomente napsat cislo zviratka...
1.
 • tvá přezdívka:PAIGULE
 • .jméno zvířátka:D˘ÁBLÍK
.domov zvířátka(tvůj blog adresa):ZDE
ADOPTOVÁNO!!!!!
2.
.tvá přezdívka
.jméno zvířátka
.domov zvířátka(tvůj blog adresa)
3.

tvá přezdívka
.jméno zvířátka
.domov zvířátka(tvůj blog adresa)
4.

 • .tvá přezdívka:ANETKA
 • .jméno zvířátka:GAZZY(DEJZY)
 • .domov zvířátka(tvůj blog adresa):ZDE
ADOPTOVÁNO!!!!!
5.

 • .tvá přezdívka
 • .jméno zvířátka
 • .domov zvířátka(tvůj blog adresa):
6.
 • .tvá přezdívka
 • .jméno zvířátka
 • .domov zvířátka(tvůj blog adresa)7.
 • .tvá přezdívka
 • .jméno zvířátka
 • .domov zvířátka(tvůj blog adresa)

8.
 • .tvá přezdívka
 • .jméno zvířátka
 • .domov zvířátka(tvůj blog adresa)

9.
 • .tvá přezdívka:ZeBi
 • .jméno zvířátka:Morenik
  .domov zvířátka(tvůj blog adresa):www.zelenobila.blog.cz
ADOPTOVANO!!!
10.
 • . prezdivka:LILI
 • .jméno zvířátka:VLOČKA
 • .domov zvířátka(tvůj blog adresa):ZDE
ADOPTOVÁNO!!!!!!