Leden 2009

príběh(2)diky narozkam se stal sen skutecnosti..pokracko

31. ledna 2009 v 18:57 | dixie-jaja |  diky narozkam

Pokráčkoooooooooo
2díl


Díky narozkám se stal sen skutečností

když skončila škola šla jsem hned domů.asi po hodině mi volalo nějaký neznámý číslo .
Zvedla jsem to a řekla prosím kdo je ???
Ozvalo se .Joe jonas
Ahaa co potřebuješ ????
šlabys někam …třeba na oběd ???
Ale jo tak za hodinu u haly ahoj .
Když jsem tam došla Joe už tam netrpělivě čekal .
Na přivítanou mě políbil…
Po chvíli jsme se začali vášnivě líbat.potom jsme šli na ten oběd.
pak jsem už musela dom tak mě šel Joe doprovodit,pak mě na rozloučenou políbil.doma jsem hned šla do svého pokoje ,lehla a hned usnula.
As ipo 3 hodinách mě vzbudila SMS od Joea .
Po chvíli jsem zase usnula a vzbudila se až ráno.šla jsem se na snídat a pak upravit.
asi v 10 hodin přišla kámoška.se kterou jsem byla domluvená .dívali jsme se na DVD .
Když v tom zazvonil zvonek,šla jsem otevřít a koho vidím ??stojí tam Joe s Nickem řekla jsem jen ať jdou dál .
Anet si povídala s Nickem a se mezi tím líbala s Joem.
pak už Anet musela dom a Nick ji šel doprovodit.mezi tím mi Joe řekl e zítra večer odlétají e mají další koncerty a že si budem psát a volat a že se za měsíc uvidíme.když odešel volala mi Anet že novinu.říkám jakou - normálně chodím s Nickem .
Jen sem řekla super!!!!A víš že na měsíc letí pryč???
Jo jasně ale to neva Nick mi slíbil že si budem psát a volat .
Něž měly kluci odletět šel se Joe se mnou rozloučit a pak už odletěli…
Pokračování příště

miley cyrus avatary

31. ledna 2009 v 18:12 | jaja

avatary jonas brothers

31. ledna 2009 v 17:31 | dixie jaja
Joe Jonas - the Jonas Brothers ;; xjonasbrothersfanNick Jonas - the Jonas Brothers ;; xjonasbrothersfanJonas BrothersThe Jonas Brothers

4.muj vytvoreny blend

31. ledna 2009 v 16:03 | jaja


měním přezdívku

31. ledna 2009 v 13:11 | dixie jaja
takže měním přezdívku uz nejsem jana ale dixie jaja sb nemusíte si to měnit ale jen aby ste to vedeli že jsem to já ......
takže
Dixie jaja

příběh(1) diky narozkam se stal sen skutecnosti

30. ledna 2009 v 17:54 | jaja |  diky narozkam

Díky narozkám-se stal sen skutečností
Když

jsem měla narozky moc , moc jsem si přála jet na koncert Jonas Brothers.Po dlouhém přemlouvání mi to nakonec dovolili.

Byla
jsem velmi štastná.Ale byl tu jeden ček co na sebe??Nakonec jsem vyhrabala červený tričko na ramínka a k tomu džíny .

Vlasy
jsem si rozpustila,ještě jsem se namalovala a mohla jsem jít.táta řekl e po koncertě vyzvedne.Měla jsem místo hned pod podiem ..

Po
chvíli JB vběhly ne podium a začaly zpívat,když odzpívali asi 10 písniček,tak se najednou Joe sklonil ke mně a podal mi ruku,aby mi pomohl na podium .


řekli mi že si mám s nimi zazpívat.samozřejmě nebyla proti.
Kdy
ž koncert skončil musela jít, když už jsem scházela z podia ,někdo mě chytl za ruku a vytáhl zpět na podium. Byl to Joe .

Po
chvíli jsme si sedly a povídaly si , asi po hodině jsem se podívala na mobil, a měla jsem 5 zmeškaných hovorů od táty.Vstala jsem a řeklae už musím jít.Jenže Joe mě nechtěl pustit dokud mu nedám tel. Číslo.tak jsem mu ho napsala na ruku a utíkala k autu.táta prve vyšiloval ,kde jseme už tu čeká hodinu a že mu neberu telefon .

Ale
když jsem na něj udělala ˝psí oči,, a řekal že za to nemůžu hned zapoměl co se stalo.druhý den jsem šla normálně do školy a holky se hned ptaly jakej byl koncert
atd…

pokračování příště...


darecek pro me sb (anetka-hoperka)

30. ledna 2009 v 14:27 | jaja
pro moje nej nej sb a kamosku anetku-hoperku snad se bude libit papa

moje nové zahlaví

29. ledna 2009 v 21:54 | jaja
taakze po dlouhe dobe jsem take musela zmenit zahlavi takze co libi??????
takze tady je moje stary zahlavko.... ktere tu bylo prilis dlouho .tak co potrebovalo to zmenu

david henrie (foto)

29. ledna 2009 v 15:29 | jaja

selena gomez (zovotopis)

29. ledna 2009 v 15:22 | jaja
Povolání: Herečka, zpěvačka
Věk: 16
Datum narození: 22. 07. 1992
Místo narození: New York City, New York, USA
Znamení: Rak
Celým jménem se jmenuje Selena Marie Gomez. Narodila se 22.července 1992. Její herecká kariéra začala v roce 2002, kdy si zahrála Giannu v seriálu Barney & friends, zde se taky seznámila se svou dobrou kamarádkou Demi Lovato, která hrála Angelu. Potom dostala roly ve filmu Spy Kids 3D: Game Over, and Brain Zapped. Poprvé se objevila na konkurzu Disney, poté se odstěhovala z Texasu do Californie a stala se členem Disney "rodiny". Začala se objevovat v populárních seriálech The suite life of Zack and Cody, Hannah Montana-zde si zahrála ve dvou dílech zpěvačku Mikaylu. Její přestávka zkončila v říjnu , kdy se zúčastnila konkurzu na seriál Wizards of Waverly Place jako Alex Russo.

K jejím koníčkům patří zpěv, roztleskávání a její velkou vášní je herectví. Selena je na dobré cestě stát se další velkou hvězdou Disney Chanel.

selena gomez (foto)

29. ledna 2009 v 15:20 | jaja

david henrie (zivotopis)

29. ledna 2009 v 15:11
Povolání: Herec
Věk: 19
Datum narození: 11. 07. 1989
Místo narození: Los Angeles, California, USA
Znamení: Rak
Celým jménem David Clayton Henrie se narodil 11.7.1989 v Los Angeles v Californii.

Když mu byly 2 roky, tak se přestěhoval do Arizony. V 5 letech podepsal smlouvu s SAG Agency v Pheonixi, kde začal chodit na různé konkurzy. Během regionálního obchodního filmování v Scottsdale, významný ředitel v New Yorku odtáhl jeho mámu na bok a řekl jí, že její syn David má na to, aby se stál hercem, a tak David odešel do L.A.

Pak přišel zlom v jeho 12 letech, kdy dostal roli v "Petey Pitt". Hrál ve slavných seriálech jako například Dr.House, NCIS, Jack and Bobby a v mnoha dalších.

Mimo jiné hraje hokej, miluje filmy a jeho nejoblíbenejší herci jsou Al Pacino, Robert DeNiro, James Dean, Sean Penn, Russel Crow, z komiků Jim Carey, Mike Myers, Robin Williams a Jack Black.

Nyní je David hvězdou v seriálu Wizards of Waverly Place, kde hraje Justin Russo.joe jonas (nejaka fota)

28. ledna 2009 v 18:34 | jaja


upne krasny fotesky hlavne ta posledni ja ho upne zeru!!!!!

3.mu vytvoreny blend

28. ledna 2009 v 14:36 | jaja

2.muj vytvoreny blend

28. ledna 2009 v 14:35 | jaja

doučovácí příhoda Joea

28. ledna 2009 v 14:14 | jaja
-PSÁNO, KDYŽ JOE CHODIL JEŠTĚ "DO ŠKOLY".......

Vypráví Joe:
"Kluci, dneska Vám zřejmě odepadne vyučování, protože vaše paní učitelka je nemocná!"řekne nám máma a odejde pryč z našeho pokoje, ve kterém rozebíráme postavení nového pódia. Po chvíli se ovšem ozve klepání na dveře.

"Dále…!"hlesne Kevin a začne se s Nickem dohadovat o velikosti schodů. "Kluci, omlouvám se, že jsem to popletla. Dnes bude paní učitelku zastupovat slečna Shark."řekne máma a do našeho pokoje vstoupí nádherná blondýna v minišatech. "Já jsem Kevin."vyletí Kevin a hned ji podává ruku. "Já Nick a tohle je Joe!"řekne Nick, protože nejsem schopen vydat ze sebe ani jednu hlásku. Nick do mě drbne, ale ani toto nepomáhá k mému probuzení z "trasu". "Tak já nebudu rušit…!"řekne Kevin a odejde. Já a Nick si sedneme ke stolu a otevřeme si sešity.

Celý 3 hodiny to vypadá na normální výuku, ačkoliv já nejsem plně při smyslech. Nick je na tom podobně, ale dokáže se soustředit mnohem více než já. Slečna Shark vypadá opravdu mile, dokonce nám nabídla i tykání - jmenuje se Ashley.

"Myslím, že to pro dnešek stačí… budeme pokračovat zítra?"zeptá se Ashley. Nick zaklapne sešit a kývne na souhlas. Já radostně kývnu taky. Nikdy jsem si nemyslel, že mě škola bude takto bavit. Na zítřek se opravdu těším! "Joe, jdu najít Kevina a domluvit se s ním ještě ohledně těch schodů. Tebe to stejnak jak vidím moc nezajímá…!"řekne Nick a odejde. Ashley na mě mrkne a odejde taky, myslím, že ji může být tak 25… Vypadá naprosto úžasně!

U paní Jonasové (vypráví Denise Jonas - máma)
"Jak to klukům šlo?"zeptám se. "Nick je velmi chytrý, opravdu. Musím říct, že by určitě exceloval v "normální" třídě. Problém je trošku s Joem, on je… je také chytrý, ale nesoustředěný. Mám takový návrh, že bych mohla za ním teďka ještě tak na 2 hodinky jít a trénovat jeho soustředěnost. Mám taková dobrá cvičení, myslím, že by to mohlo pomoct!"řekne Ashley a já v tom nevidím problém. Klukům řeknu, aby Joe nerušili.

Vypráví zpátky Joe
"Joe…!"zavolá na mě někdo a já se prudce otočím. "Ehmm… zapomněla jste si něco?"zeptám se nervózně a zacouvám. Ashley zavře dveře a zamče. Opět nejsem schopen vydat ze sebe ani hlásku. Ashley jde pomalu za mnou jako lvice. Rozpustí si vlasy z culíku a pohodí hlavou ze strany na stranu. "To nevypadá dobře…!"vyhrknu a převrátím se přes stůl. Asley stůl obejde a stoupne si ke mně zády, po té si o můj rozkrok otře zadek. Dokážete si ihned představit, co to semnou udělá. "Tohle asi ve školních osnovách není…!"vychrlím ze sebe a ona mi vrazí můj obličej mezi její prsa. Okamžitě mi začne stahovat kalhoty, potom mě položí na stůl. Vyděšeně, zároveň nadrženě funím a přemýšlím co mám udělat. Ashley si na mě sedne obkročmo a vytáhne můj penis z boxerek. Zaskučím. Ashley si vrazí můj penis do její broskvičky a začne se na mě rytmicky pohybovat. Skučím, hýkám, funím… Ashley je na tom podobně. Těsně před moji ejakulací ze mě Ashley seskočí dolů. Stoupne si na zem a vezme můj penis do pusy. Pod návalem blaha a blížícího se orgasmu vykřiknu. Všechen můj ejakulát skončí v její puse. Ashley to celé polkne a podívá se na mě s ďábelským úsměvem. Potom se podívá na můj penis a zjistí, že ještě pořád neklesl. To už to nevydržím a chci také něco udělat. Stoupnu si a ona mi skočí okolo pasu na koníčka. Opřu ji ke zdi a začnu to do ní pěkně valit, pořádně přirážím a Ashley neskutečně křičí blahem. Po chvíli následuje ještě větší exploze než předtím, zažiji svůj orgasmus po druhé. Ashley ze mě sleze dolů. Dá si vlasy do culíku, upraví se, zamává mi a odejde s tím, že se jakože nic nestalo.
"Joe!"řve někdo na mě.
"No co je?"opáčím se, ale nikoho nevidím. "Joe, vstávej!"řekne mi známej hlas a já otevřu oči, uvidím svoji mámu. "Páni mami, co ty tady?"zeptám se ji. "No, vstávej. Řveš tady jako na lesy!"ohradí se máma a já na ni vykulím své rozespalé oči. "Jak přesně jsem řval?"zeptám se mámy vyděšeně. "Jen jednou a to ani nedokážu popsat!"řekne máma a roztáhne závěs.
"Pojď se umýt, za chvíli přijde paní učitelka!"řekne máma a já dostanu šok, ze slova "paní učitelka". Po ranní hygieně se nasnídám a podívám se na látku, co jsme brali naposledy.

"Jelikož je vaše paní učitelka nemocná, tak Vás představuji vaši prozatimní učitelku. Slečnu Shark!"řekne máma a já na sucho polknu. "Cože?"zařvu, když do místnosti vstoupí "ta učitelka" z mého snu. "Děje se něco Joe?"zeptá se mě máma.
"Kvůli mé nevolnosti se nemohu zúčastnit dnešní vyuky!"vyjedu na mámu a vyběhnu okamžitě ven.

moje adoptovane vajicko

28. ledna 2009 v 6:48 | jaja
takze adoptovala jsem si vajicko diky vasemu klinuti se nakrmi a ja po case zjistim co s toho bude
I was unfortunately in love (byla jsem neštastne zamilovana)

27. ledna 2009 v 20:43 | jaja |  jednodílné FF
neštastne zamilovana(I was unfortunately in love )

Milovala jsem a myslela si že on mě mile miluje také
Mýlila jsem se až příliš moc
Za mými zády sála ještě jedna dívka .
jsem jako vždy váhala a myslela si že to není pravda .
Když Nick odjel že mi bude stále volat.
A co jsem si namlouvala asi nic protože ani jednou nezavolal ani sms nenapsal .
A když jsem mu volala tak to buď nezvedal nebo řekl že nemá čas .
Když za měsíc přiletěl se svými bratry Joem a Kevinem.
Tak mě máma zavolala že mám někoho u dveří.
A hele co vidím Nicka jak ho nějaká holka drží kolem krku. Nevěřím vlastním očím uteču s brekem do pokoje.
Po chvíli přijde Nick ke mně do pokoje a chce mi vše vysvětlit bez váhání ho vyhodím i se selenou pryč.
Jen kluci tam se mnou chtěli zůstat a rozveselit mě.
Po chvíli Kevin odešel ale Joe tam zůstal ještě se mnou šli
jsme ke mně do pokoje a sedli si tam na postel .
po chvíli mluvení mě začal líbat.
Po chvíli mi řekl že mě miluje už od doby co mě poprvé poznal.
Pakjsme asi nějak náhodou usnuli a když se ráno probudím leží vedle mě Joe .
Tak že co si stěžovat nakonec to dopadlo docela dobře sice jsem nebyla s Nickem ale aspoň jsem byla s Joe .
konec