Duben 2010
Divné tušení 2

26. dubna 2010 v 16:24 | Lillinka |  Divné tušení
˝Tome co počítám a co jsem kdysi četla tak 4 nebo 5.˝řekla jsem a koukala na ně.

U stanů:(Bill,Mery,Georg,Kelly.)
˝Kluci já mám o ně strach i když vím,že se jim nic s Lili nestane,protože se umí bránit.˝řekla Mery a koukala na ostatní.˝jak se umí bránit?˝zeptal se jí Bill a nechápal.˝mno my máme tátu policajta a my jsme chtěly být taky policajtky tak umíme to co oni.˝řekla Mery a usmála se.˝počkej to umí aji zacházet s pistolí?˝zeptal se pro změnu Georg.˝jo umí.˝řekla jen Mery.
Zase u nás(Lilli.....)
˝Hele Tome zavolej Billovi,já je slyšela jak se mezi sebou baví oni chcou jít i na ně,prosím varuj je.˝řekla jsem a koukala.˝pozor.˝zakřičela jsem,ale pozdě.Mel zasáhl šíp do hlavy a byla mrtvá.˝sakra.˝řekl Tom.˝fajn chcou válku maj jí mít.˝řekla jsem a táhla Toma za sebou do nejbližšího obchodu s nějakýma potřebama kde byli sekyrky.˝na co to chceš?˝zeptal se Tom.˝chceš tady umřít?˝zeptala jsem se a Tom jen zakejval hlavou,že ne.˝tak vidíš.˝řekla jsem ještě a šla naproti těm dvou co šli k nám.˝tohle je za Mel.˝řekla jsem,když jsem byla kousek od nich a po jednom hodila sekyru a trefila ho do hlavy.˝a tohle za Gustava.˝řekla jsem a hodila i tu druhou sekyru po tom druhým.˝páni kde jsi se to naučila.˝zeptal se překvapeně Tom.˝ale táta je policajt.˝řekla jsem a šla zas do toho obchodu a vzala si s tama pistoli.˝ty s tím umíš zacházet?˝zeptal se mě Tom.˝jo umím.˝řekla jsem a šla.˝kam jdeš?˝zeptal se zas Tom.˝Tome tady nezůstanu ani minutu a navíc jdem ke stanům,nechci aby umřel ještě někdo.˝řekla jsem a šla.
U stánů:
˝já  jdu spát jsem nějaká unavená.˝řekla Kelly a šla do stanu.˝dobře zlato já za chvíli za tebou dojdu.˝řekl jen Georg a usmál se na ni.Po chvíli co šel Georg teda do stanu.Vešel dovnitř a viděl někoho ják chce odejít a odtáhnout Kelly.Jak si ho ta zrůda všimla,zabila i jeho a zavolala si pomoc,aby je odtáhli do auta.
Zase u nás:
˝ahojky jste všichni v pořádku?˝zeptala jsem se Mery a Billa,když jsme došli ke stanům.˝jo jsme a kde máme Gustava a Mel?˝zeptala se Mery a koukala na nás.˝nemáme jsou mrtvý,já měla pravdu.˝řekla jsem jen a Mery mě obejmula.˝zavolejte Georga a Kelly musíme přyč.˝řekla jsem a Mery šla k jejich stanu.˝ÁÁÁÁÁÁÁ.˝zakřičela Mery když jim koukala do stanu.Všichni jsme  tam přišli.Ze stanu vylezl jeden a já ho hned zastřelila.po chvíli tam došel další a tak jsem ho taky zastřelila.˝zavolejte policiji hned.˝řekla jsem  a Tom hned volal.˝po chvíli dojela policie.Všechno se vyřešilo a tak jsme s policíí odjeli na policejní stanici a vše sepsali.Pak jsme odjeli domů.
Konec.
jinak aby jste věděli všichni stoho májí noční můry a nejvíc Lili,protože ví,že jeden ještě zůstal(přesněji ten co jen zazdíval.)a bojí se že po nich půjde a že se rozmnoží a bude to ještě horší...


Sweet James

26. dubna 2010 v 16:23 | Lillinka
zdroj:

25.4. 2010//konec zápisu SB//

25. dubna 2010 v 20:05 | Lillinka |  moje keci

Takže je tu konec zápisu SB....tak tady jsou ti co zůstaly..a já taky budu obíhat jednou týdně...nemějte strach.....22.4.2010//důležíté pro SB//

22. dubna 2010 v 20:11 | Lillinka |  moje keci
avik
takže já už prostě nwm..prostě mi teď nechodí na blog...nwm jestli je to kvůli tomu,že jsem se rozhodla přidávat i na blog Buffy a Super drbnu.prostě je tu další zápis SB a prostě chci,aby se zapsali jen ti,kteří aspoň jednou týdně dojdou na můj blog.....jinak se nemusíte ani zapisovat..prostě podmínka je jednou za týden navštívit můj blog. pp.jo a zápis trvá jen do zítřka do večera....:-)CLADDAGH

22. dubna 2010 v 19:58 | Lillinka
Srdce Claddagh je pojmenováno podle Irského příbřežního města Claddagh (výslovnost: klóvdach). Jedná se o dlaně držící srdce na němž je koruna. Nosíte-li prsten s tímto symbolem srdcem k srdci, znamená to lásku, korunou přátelství. Proslavil se především díky legendě v rybářské vesnici Claddagh - dnes předměstí Galway. V letech asi 1660 až 1737 zde žil Richard Joyce, na jehož počest se prstenu někdy přezdívá "Richardův prsten" (symbol byl v jeho rodě velmi oblíben) nebo jsem také četla, že, že na znamení spolku (něco jako společenství ve filmu "Pán prstenu") je nazýván "prsten víry". V Irsku má symboliku podobnou kotvě = štěstí.
Samotný prsten si prošel jistým "vývojem". První zmínky o vyrobeném prstenu jsou někdy z roku 1905. V roce 1962 dostali monačtí panovníci dary, které byly ve tvaru Claddagh (jednalo se například o symbol vytesaný do kamene). V roce 1984 byl poprvé představen zlatý prsten vyroben z 18-i karátového zlata.

Tetování Angela

22. dubna 2010 v 19:58 | LillinkaGryphon, nebo-li také Griffin, Griffon, Gryphin, je legendárním zvířetem s orlí hlavou a křídly, uší koně nebo osla a předními nohy lva. Gryphon je obecně reprezentován se čtyřma nohama, křídly a zobákem orla - s drápy předních lvích noh a kňských uší vyčnívajících z jeho lebky. Někteří spisovatelé popisují jeho ocas jako hadí. Staví si hnízdo jako orel a místo vejcí do nich nakládá acháty. Zvíře mělo hlídat zlaté doly a schované poklady, a být nepřítelem koně. Bylo zasvěceno Slunci a proto jej tak i starověcí malíři zobrazovali. Griffin obýval Scythii, dnešní část Asie, místo hojné především na zlaté a drahé kameny, které se zde těžily. Griffini je měli hlídat především před chtivými cizinci, kteří by se je snad pokusili okrást. Pokud by se tak stalo, zvířata je měla roztrhat na kusy. Griffin je často viděn jak v heraldice, tak i v architektonické výzdobě, kde je reprezentován jako čtyřnohá bestie s křídly a hlavou leoparda, tygra s rohy, nebo s hlavou a zobákem orla. V Londýně dokonce existuje i čtvrť nesoucí jej jako erb. Griffin je symbolem muzea umění ve Philadeplhii a je proto také možné vidět jeho bronzovou podobu na každém rohu střechy muzea. Některé kovové peníze ve starověku jsou nazývány gryphons, včetně griffons, jako některá psí plemena. Obrázek tohoto mytologického zvířete měl Angel vytetovaný na své pravé lopatce, mohli jsem jej dobře vidět např. v epizodě 1x08 Angel nebo 3x22 Graduation Day II.

David 0.1

22. dubna 2010 v 19:58 | Lillinka


James 0.1

22. dubna 2010 v 19:58 | Lillinka

Paris-hotel ( 14.4.2010 ) Twins Kaulitz

19. dubna 2010 v 20:28 | Lillinka |  twins


zdroj:

Fanoušci nám posílají poštou drogy

19. dubna 2010 v 20:26 | Lillinka |  rozhovory,články.atd..
Od spodního prádla po roztomilé plyšové medvídky. Není tu žádná hranice na to, kolik balíčků dostávají Tokio Hotel od fanoušků. - "Dokonce nám poslali drogy," řekl Bill Kaulitz, když se Topp setkal s kluky v Oslu.
"Je tu v Norsku opravdu neuvěřitelně krásně," tvrdili kluci, když se dívali ze svého hotelového pokoje ve vrchním patře Rica Hotel Helsfyr. Topp se setkalo s kluky v jednom z jejich hotelových pokojů, z pokoje mají kluci výhled na celé Oslo.
"Přijeli jsme včera, ale již jsme se setkali s nějakými fanoušky," říkají kluci.

Nějaké sladké?
"Ano, prozatím to vypadá skvělé," usmívá se Tom.

Opravdu...takže říkáte, že byste mohli randit s norskou dívkou?
"Rozhodně! Nevidím důvod proč by se mělo odpovědět něco jiného," pokračuje.

Kluci jsou superstars od 2006, ale prozatím nejsou zařazeni k divám. Opravdu, tihle kluci jsou ti nejmilejší lidi, se kterými jsme dělali interview.
"Víme, že jsme tady nikdy předtím nebyli a dnes jsme tu díky velké podpoře fanoušků, je jasné, že je to milé," říká Bill.
Tihle čtyři kluci mají za svoji kariéru stovky tisíc fanoušků a odhalují, že dostávají hodně divné dárky od fanoušků po celé ty roky.
"Dostáváme obrázky, které fanoušci sami vytvořili. Je to milé, dají si s tím práci. Taky jsme dostali hodně použitého spodního prádla, ale nejdivnější věc, kterou nám fanoušci poslali jsou drogy."

Drogy?
"Ano. Ale klid, nevzali jsme si je."

I přes chladné počasí je Gustav oblečen v triku a kraťasech během interview.

Nevěděl jsi, že tady v Norsku je taková zima?
"Ano, ale skoro pořád nosím kraťasy a není mi zima," říká Gustav.
"Je divný. Nosit pořád kraťasy? Často je mu zima na vrchní část těla, ale nikdy na nohy," usmívá se Tom na druhé straně pohovky.

Který z vás je nejlepší tanečník?
Sotva jsme dokončili otázku, tak se kluci začali šíleně smát.
"Georg je úžasný," směje se Tom. "Měli jsme nedávno párty a Georg byl tak mimo, že se rozhodnul tančit. To se nikdy nestává. Stoupnul si na stůl a přede všemi tancoval, byl to opravdu speciální zážitek."
"Možná, že nejsme nejlepší tanečníci, ale vždy se snažíme jít s davem," směje se Bill.

Ze čtyř členů kapely jenom Georg má přítelkyni. Ale zbytek kluků si je stále jasno, jaká by měla být jejich slečna.
"Musí být vtipná. Rádi se smějeme!"
"I chemie musí okamžitě zapůsobit," říká Tom.

Takže věříte na lásku na první pohled?
"Je to dobrá věc, ale ne možná tak realistická," říká Bill. "Cestujeme po celém světě a vidíme fanynky z podia a přes hotelová okna. Potom je těžké najít tu speciální, do které bychom se mohli zamilovat."

Už jste někdy zažili stesk po lásce?
"Myslím, že jsem nikdy nebyl opravdu zamilovaný, takže je těžké mít zlomené srdce," říká Tom.
"Já byl smutný ze vztahů, které skončily, ale naopak vím, že jsem nikdy nezažil stesk po lásce," říká Bill.

Během módní přehlídky v Miláně byl Bill potěšením pro publikum, kdy byl jedním z modelů na mole u DSquared2 show.

Je to něco, čemu by ses chtěl v budoucnosti více věnovat?
"Byla to rozhodně zábava. A když se mi líbí ten návrhář a má stejnou vizi jako já, tak bych to klidně udělal zase."

To, že návrháři Dean a Dan Catenovi vybrali 20letého jako svého modela na přehlídce je pro nás velice pochopitelné. Zblízka je naprosto perfektní.
"Byl jsem neuvěřitelně nervózní než jsem šel na podium, ale naštěstí šlo všechno v pohodě," pokračuje Bill.

Máte velmi rozdílné styly, mohli byste si třeba někdy někdo půjčit něco od toho druhého?
"Hahaha, ani náhodou," řekli kluci.

Takže se vám nelíbí navzájem vaše styly?
"Ano. Máme od začátků velmi rozdílné styly, takže jsme si na to už ale stačili zvyknout. Už to pro nás není divné," říká Tom.

Vydělali jste si dost peněz za úspěch Tokio Hotel, co nejdražšího jste si kdy koupili?
"Kola na moje auto," říká Tom.
"Drahý stereo systém," říká Gustav.
"Moje odpověď musí být dovolená. Myslím, že stojí za to utratit extra peníze za dovolenou. V každém případě vzhledem k tomu jak moc pracujeme. Někdy se musíte trochu rozmazlit a dovolit si úžasnou dovolenou," tvrdí Bill.

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Wallpapers

19. dubna 2010 v 20:25 | Lillinka |  Wallpapery
by Lissa

by Mel

by liebe Damn girl ^^

LoveRock interview s Tokio Hotel

19. dubna 2010 v 20:23 | Lillinka |  rozhovory,články.atd..
Jak vytváříte své písně od prvního nápadu po konec?
Bill: Myslím, že je tu jenom jedna cesta, jak píšeme písně. Je to vždy jiné. Takže, někdy, Tom má nápad a já mám nějaká slova, Tom má nějaké noty na kytaře...

Jak dlouho trvalo skládat písně na nové album, Humanoid?
Tom: Kolem roku. Měli jsme dobré časy s našimi starými písněmi a potřebovali jsme novější materiál a tak jsme rychle šli do studia a byli kreativní.
Bill: A podívat se na to, jaký druh muziky chceme v tuto chvíli a jaký to bude mít vývoj na show a všechno. Bylo pěkné tam zase být, mimo reflektory, jenom ve studiu bez tisku, který věděl, co by se dělo, aniž by se něco objevovalo...a jen jsme trávili čas ve studiu.
Tom: Když máte čas, máte možnost zůstat tak týden aniž byste něco dělali. Je důležité si vyjít, projít se, jít do studia a nic nedělat. Možná se spolu napít, mít sex nebo...dělat vše ve studiu...ve studiu se dá dělat cokoli.
Bill: A Tom a já jsme co-produkovali album, poprvé. Byl to dobrý zážitek.

Kdo ovlivnil váš zvuk?
Bill: Nikdy jsme neměli kapelu nebo interpreta, který nás nějak ovlivnil. Myslím, že jsme velmi rozdílní a každý poslouchá něco jiného.

Co vás inspirovalo při skládání písní?
Bill: Myslím, že všechno, co se děje. Milujeme se navzájem, nenávidíme se navzájem.
Tom: Máte dobré dny a špatné dny. Někdy jste opilí, někdy šťastní, smutní. Tohle vše se děje ve studiu a je to taky důležité na nahrávání. Všechno je inspirující.
Bill: Bylo dobré cestovat všude. Nahráli jsme něco v Německu, potom v Los Angeles a Miami. Nebylo to pořád jedno a to samé studio, takže to bylo dobré vyzkoušet nové věci a mít nové vlivy.

Báli jste se reakcí lidí, když uslyší váš nový zvuk na Humanoid?
Bill: Snažíme se to dát stranou a soustřeďujeme se pouze na muziku. Myslím, že je důležité, že si užíváte ten materiál a jste s tím spokojeni, takže si myslíte, že to lidi budou milovat taky. Jestli něco milujete, ať už se vám líbí, co děláte, lidé to mohou cítit stejně. Neměli jsme žádný nátlak, jen jsme to nechali být.

Proč jste zvolili Automatic jako první?
Bill: Myslím, že Automatic je jedna z posledních písní, kterou jsme napsali. Měli jsme ten nápad v autě a byli jsme na cestě do studia. Myslím, že to byl přesně ten zvuk a pocit, který nám na CD chyběl. Byla to ta pravá energie, která představovala celý styl, album. Byl to dobrý pocit a byli jsme nadšeni z této písně. Proto jsme ji vybrali.

Můžete pracovat i na cestě?
Bill: Myslím, že někdy se dá mít nápady na cestě. Myslím, že inspirace je přece vždy kolem nás. Vždy mám u sebe tužku a laptop. Někdy něco dáme dohromady v tourbuse. Ale na tohle album jsme chtěli mít přestávku do studia a nechtěli jsme psát na cestě. Opravdu jsme chtěli do studia a nic jiného. Ale myslím, že na nasbírání nápadů, že je velmi dobré cestovat kolem.

Jaká je vaše oblíbená vzpomínka na poslední rok 2008? A jaké jsou vaše očekávání do budoucnosti?
Bill: Myslím, že jsme si dali čas do studia. Bylo to normálnější než se potulovat po cestách. Takže jsme strávili čas s rodinami a bylo to skvělé. A opravdu se chceme podívat do jiných zemí a hrát tam živě. Myslím, že to je náš cíl. A nic neočekávat. Uvidíme, co se stane.